Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policja zabezpieczyła 120 gramów marihuany. Mężczyźni przyznali się do winy!

Fot. Policja

RZESZÓW. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli blisko 120 gramów marihuany. Zatrzymali także dwóch mężczyzn podejrzanych o ich posiadanie. Sprawa zaczęła się od zgłoszenia zakłócenia porządku. Mężczyźni już przyznali się do winy.

W sobotę po godz. 22, policjanci interweniowali w bloku w śródmieściu. Z danych w zgłoszeniu wynikało, że do jednego z mieszkań miał dobijać się mężczyzna. Przed dotarciem na miejsce policjantów jednak się oddalił.

Blisko 120 gramów marihuany

Osoba zgłaszająca sprawę bała się, że sytuacja może się powtórzyć. Dlatego też funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego postanowili sprawdzić inne mieszkanie, w którym mógł przebywać mężczyzna. Tam zastali 32-letniego właściciela oraz 28-latka, który wcześniej zakłócał porządek.

Po wejściu policjantów do środka, funkcjonariusze zauważyli słoik z zawartością charakterystycznego suszu. Właściciel mieszkania powiedział, że jest to marihuana. Podczas przeszukania mężczyzna dobrowolnie wydał funkcjonariuszom także inne narkotyki. Niewielką ich ilość funkcjonariusze znaleźli także przy 28-latku a także w trakcie przeszukania jego mieszkania.

Podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli jej blisko 120 gramów. Mężczyźni zostali przesłuchani, usłyszeli zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających. Obydwaj przyznali się do winy.

Podobna sytuacja, miała ostatnio miejsce w gminie Sokołów Młp., gdzie policjanci znaleźli ponad 0,5 kg marihuany ? pisaliśmy o tym TUTAJ.