Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policja w żałobie. Nie żyje aspirant Katarzyna Nowakowska!

KRAJ. Aspirant Katarzyna Nowakowska odeszła wczoraj na wieczną służbę. Od początku służby była związana z garnizonem świętokrzyskim. Kasia, zawsze uśmiechnięta, pomocna, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosław Kaleta oraz Komendant Miejski Policji w Kielcach insp. Tomasz Śliwiński.

Katarzyna Nowakowska służbę w Policji rozpoczęła w 2005 roku w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Kielcach, a od 2011 kontynuowała ją  w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach.

Kasia, zawsze uśmiechnięta, pomocna, chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi funkcjonariuszami. Zawsze życzliwa, nigdy nie przeszła obojętnie obok życiowych problemów innych. Niestety, w ostatnim czasie przyszło jej stoczyć walkę z ciężką chorobą, w wyniku, której trafiła do szpitala. Niestety, wczoraj dotarła do nas smutna informacja, że Kasia przegrała walkę z „przeciwnikiem” z jakim musiała się zmierzyć. Kielecka Policja straciła bardzo dobrą funkcjonariuszkę nie tylko z doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim serdeczną i życzliwą Koleżankę, na którą zawsze można było liczyć.
Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosław Kaleta oraz Komendant Miejski Policji w Kielcach insp. Tomasz Śliwiński – informuje Policja.

źródło: materiał policja.pl

Podkarpacka Policja w żałobie. Nie żyje 46-letni policjant! [ZMARŁ NAGLE]