Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Policja szuka 42-latka. Wyjechał do Holandii za pracą

Fot. Policja

RZESZÓW. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Wojciecha Słomianego. Zaginiony to 42-letni mieszkaniec Rzeszowa. 10 października 2017 roku rano wyjechał z Rzeszowa busem do Holandii w celu podjęcia tam pracy zarobkowej.

12 października 2017 kontaktował się z rodziną informując, że chce wrócić do Polski. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: 
wzrost około 170 cm, waga 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, krótkie, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy normalne, nos prosty, widoczne ubytki w uzębieniu.

Ubiór: brak danych.

Informacje:

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 32 24 albo 17 858 33 10 lub pod tel. alarmowy Policji – 997.