Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Podkarpacie: zaatakował nożem przechodniów na jednej z ulic!

Fot. policja.pl

PODKRPACIE. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował tymczasowy areszt wobec 23-latka, który zaatakował nożem przechodniów na jednej z krośnieńskich ulic. Ponadto, mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków i groźby karalne.

W piątek po godzinie 13, policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Czajkowskiego w Krośnie mężczyzna uzbrojony w nóż grozi przechodniom. Po chwili na miejscu pojawili się funckjonariusze, którzy zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi sprawcy.

Mężczyzna na widok radiowozu próbował się oddalić, jednak został szybko zatrzymany. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa noże. Ponadto, podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu środki odurzające oraz urządzenia wykorzystywane do porcjowania i dystrybucji narkotyków.

23-letni krośnianin usłyszał zarzut narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

źródło: policja.pl