Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie: troje małych dzieci poszkodowanych w wypadku!

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek w Niwiskach. Kobieta wraz z trójką małych dzieci trafiła do szpitala, po tym jak pojazd którym podróżowali, przewrócił się na jezdnię. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja apeluje o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 11, na drodze powiatowej w Niwiskach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem transitem 25-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, jadąc w kierunku miejscowości Leszcze, straciła panowanie nad pojazdem, wskutek czego auto zjechało do przydrożnego rowu, a następnie przewróciło się na jezdnię. Wraz z kobietą podróżowała trójka jej dzieci w wieku 2, 5 lat i 8 miesięcy. W wyniku zdarzenia wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Na szczęście, nie doznali poważnych obrażeń.

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

źródło: policja.pl