Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Podkarpacie: tragiczny pożar domu! Znaleziono zwłoki kobiety

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj w nocy w Narolu. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki kobiety, która prawdopodobnie była mieszkanką spalonego domu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Zgłoszenie o pożarze w domu mieszkalnym w Narolu, policjanci otrzymali około godz. 7.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły jednostki ochotniczej straży pożarnej z Narola i Cieszanowa oraz państwowej straży pożarnej z Lubaczowa. Podczas akcji, w budynku ujawniono zwłoki, prawdopodobnie mieszkającej tam 69-letniej kobiety.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Lubaczowie. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaru.

źródło: policja.pl