Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie: tragiczny pożar domu!

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w nocy w jednym z domów w miejscowości Turbia. W zdarzeniu śmierć poniósł 20-letni mężczyzna, a 54-latek z poparzeniami trafił do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego pożaru.

Dzisiaj po godz. 3, dyżurny stalowowolskiej komendy został powiadomiony o pożarze jednego z domów w miejscowości Turbia. Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń znajdujących się na poddaszu odnalezione zostało ciało 20-letniego mężczyzny.

Jak ustalono, w trakcie pożaru w domu przebywało pięć osób. 54-latek z poparzeniami został przewieziony do szpitala. Pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W oględzinach uczestniczył również biegły z zakresu pożarnictwa. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego tragicznego pożaru.

źródło: policja.pl