Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie. Śmigłowiec LPR zabrał do szpitala rannego motocyklistę!

Fot. policja.pl

Strzyżowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Godowej. W zderzeniu skody z motocyklem marki Yamaha, obrażeń doznał kierujący jednośladem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W piatek po godz. 15 w miejscowości Godowa, na drodze wojewódzkiej nr 989, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ze wstepnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i zderzył się z jadąca przed nim skodą.

Kierujący jednośladem, 61-latni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krośnie. Kierująca skodą, 41-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego nie doznała poważniejszych obrażeń. Kobieta była trzeźwa. Droga w miejscu zdarzenie była zablokowana do godziny 17.

Przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

źródło: policja.pl