Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie: śmiertelny wypadek w Zaleszanach!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Zaleszanach w powiecie stalowowolskim. W zderzeniu opla z pojazdem ciężarowym, zginęła kobieta kierująca oplem.

Do wypadku doszło przed godz. 10, w miejscowości Zaleszany w powiecie stalowowolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym. W wyniku doznanych obrażeń kierująca oplem, 72-letnia mieszkanka Stalowej Woli, zmarła na miejscu wypadku. Policjanci ustalili, że 27-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, kierujący ciężarowym dafem, był trzeźwy.

W związku z prowadzonymi na miejscu czynnościami, ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 77 był zablokowany. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl