Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie: śmiertelny wypadek drogowy!

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Radymno. W zderzeniu dwóch pojazdów śmierć poniosła 33-letnia kierująca suzuki.

Dzisiaj, około godz. 7, na drodze krajowej nr 94, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Suzuki z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Seat Leon, w wyniku czego doszło zderzenia obu pojazdów.

Mimo podjętej reanimacji, życia 33-letniej kierującej suzuki nie udało się uratować. Z kolei 43-letnia kierująca seatem została przewieziona na badania do szpitala. Policjanci ustalili, że była trzeźwa. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku.

Droga krajowa nr 94 była w tym miejscu całkowicie zablokowana. W tej chwili nie ma tam już utrudnień w ruchu.

źródło: policja.pl