Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie. Policjanci pomogli 82-letniej seniorce

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy pomogli starszej kobiecie. 82-letnia seniorka nie mogła wyjść z wanny o własnych siłach. Funkcjonariusze pomogli kobiecie wyjść z wanny i przenieśli ją do pokoju. Na szczęście seniorka nie potrzebowała pomocy medycznej.

W policyjnej służbie nie ma rutyny – każde zgłoszenie to inna historia, inne wyzwanie. Każdego dnia można spotkać kogoś, kto potrzebuje pomocy, wsparcia i zrozumienia.

W niedzielę przed północą, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety, która potrzebowała pomocy. Zgłaszająca podała, że jest starszą osobą i nie może wyjść z wanny o własnych siłach. Jak podała seniorka, w domu jest jej mąż, ale nie jest w stanie jej pomóc.

Dyżurny na miejsce skierował funkcjonariuszy wydziału patrolowo-interwencyjnego. Policjanci zastali 82-letnią kobietę w wannie. Seniorka nie miała sił, aby wyjść z niej sama. W mieszkaniu był też 83-letni mąż kobiety, ale nie był w stanie podnieść swojej żony. Po dwugodzinnych nieudanych próbach, 82-latka postanowiła poprosić o pomoc policjantów. Mundurowi wyciągnęli seniorkę z wanny i przenieśli ją do pokoju. Na szczęście 82-latka nie potrzebowała pomocy medycznej.

źródło: policja.pl