Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: motocyklista uderzył w ogrodzenie domu! *ŚMIERĆ NA MIEJSCU*

PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Dydnia kierujący kawasaki 43-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

W minioną niedzielę tuż przed godziną 11 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem motocyklisty. Przybyły na miejsce patrol ustalił, że kierujący motocyklem kawasaki 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Dydnia. Na skutek odniesionych obrażeń ciała, mężczyzna pomimo podjętej akcji reanimacyjnej poniósł śmierć na miejscu.

Przypominamy jednocześnie, że obecna aura sprzyja podróżowaniu jednośladami, jednakże w dużej mierze to od nas zależy czy do domu wrócimy bezpiecznie. Odpowiedni ubiór, stan techniczny jednośladów jak i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego to gwarancja dzięki, której zwiększamy możliwość bezpiecznego i przyjemnego podróżowania.

źródło: policja.pl