Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie: które Biedronki są otwarte w niedziele? [LISTA SKLEPÓW]

Fot. Biedronka

PODKARPACIE/ RZESZÓW. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich planów zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu. Testy nowej usługi rozpoczęliśmy w lipcu b.r. od kilkudziesięciu spośród 3150 placówek naszej sieci, rozszerzając je z czasem o wybrane lokalizacje w innych miejscowościach – informuje w rozmowie z portalem RzeszowskieInfo.pl biuro prasowe Biedronki.

Uruchomienie testu prowadzonego wspólnie z doświadczonym partnerem – narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską – jest sprawdzeniem nowych możliwości biznesowych zgodnych z obecnie obowiązującym porządkiem prawnym, z czego już wcześniej korzystało wiele innych konkurencyjnych sieci. Decyzje dotyczące finalnego kształtu tej usługi podejmiemy po analizie wyników pilotażu – informuje Biedronka

Obecnie w województwie podkarpackim w niedziele funkcjonują sklepy sieci Biedronka zlokalizowane pod następującymi adresami:

– Rymanów, ul. Bieleckiego 17A,

– Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada 38A,

– Ustrzyki Dolne, ul. PCK 19,

– Lesko, ul. Stawowa 16.

Z kolei w najbliższą niedzielę, tj. 25 lipca, czynne będą również placówki znajdujące się w poniższych lokalizacjach:

– Jasło, ul. Kazimierza Wielkiego 23,

– Przemyśl, ul. Focha 2A,

– Rzeszów, ul. Strażacka 27E.