Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Podkarpacie: 2-latka oblała się gorącą wodą! *POTRZEBNA POMOC*

Fot. siepomaga.pl

PODKARPCIE. 2-letnia Gaja Grzegorczyk potrzebuje wsparcia. Aktualnie trwa zbiórka na jej leczenie i rehabilitację. Dziewczynka uległa dużym poparzeniom!

Zawsze się o nią bałam. Małe dzieci trudno upilnować i trzeba mieć oczy ze wszystkich stron. Uważałam na każde zagrożenie, a i tak okazało się, że to nie wystarczyło… Taktego dnia, 13 maja 2021 roku, moja kochana, mała córeczka oblała się gorącą wodą. Do dziś mam w uszach jej krzyk pełen bólu… – piszą na siepomaga.pl rodzice dziewczynki.

Działałam jak w transie – telefon na pogotowie, helikopter, szpital. Trafiliśmy do Rzeszowa, a potem do Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Uniwersytetu Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Okazało się, że Gaja doznała oparzeń II i III stopnia na 30% powierzchni ciała: klatki piersiowej, brzucha, lewej rączki, obu nóżek. Jaki to musiał być ból… Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić, pęka mi serce, gdy uświadamiam sobie, jak cierpiało moje dziecko! – czytamy dalej.

Link do zbiórki i szczegółowego opisu sytuacji znajduje się tutaj.

źródło: siepomaga.pl