Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Pobicie w Rzeszowie. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych!

Fot. Policja

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Mężczyźni przy ulicy Dąbrowskiego zaczepili pokrzywdzonego i chcieli od niego papierosy. Kiedy spotkali się z odmową, pobili mężczyznę. Ostatecznie przyznali się do winy. Za pobicie grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło w lutym br., przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Pokrzywdzony mężczyzna i idący z nim kolega zostali zaczepieni przez dwóch nieznanych mężczyzn, którzy zażądali od nich papierosy. Gdy spotkali się z odmową zaatakowali i pobili jednego z nich. Po zdarzeniu sprawcy przebiegli przez ulicę i odjechali autobusem.

Pokrzywdzony o zdarzeniu zawiadomił policjantów. Podjęte bezpośrednio po zdarzeniu poszukiwania nie doprowadziły do zatrzymania podejrzanych. Ustaleniem sprawców zajęli się więc policjanci z komisariatu w Śródmieściu oraz policjanci z wydziału kryminalnego.

Na podstawie zebranych informacji zostali wytypowani podejrzani. Z kolei we wtorek zostali zatrzymali. To 19 i 20-letni mężczyźni, mieszkańcy Rzeszowa. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy. Prowadzący postępowanie funkcjonariusz na podstawie zebranego materiału przedstawił im zarzut pobicia.

Źródło: Policja