Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Pobicie 45-latka! Powód ataku zaskakuje

Fot. Policja

Zatrzymani zostali dwaj sprawy pobicia mężczyzny, który zwrócił uwagę jednemu z nich. Młodzi mieszkańcy powiatu strzyżowskiego usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 12, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że na ternie ośrodka wypoczynkowego w Kamionce, został pobity mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców pobicia.

Okazało się, że 45-latek został pobity, ponieważ zwrócił uwagę jednemu z napastników, aby nie niszczył rowerku wodnego. Pijanemu wandalowi i jego koledze nie spodobała się reprymenda, więc zaatakowali mężczyznę. Obaj zatrzymani mieli po prawie 2 promile alkoholu w organizmach.

19 i 22-letni mieszkańcy powiatu strzyżowskiego usłyszeli już zarzuty pobicia, do których się przyznali. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lata pozbawienia wolności.

Źródło: Policja