Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

PILNE! Wypadek na DK 19! *UTRUDNIENIA W RUCHU*

Fot. policja.pl

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Lutczy. W wyniku zderzenia dwóch motocykli i samochodu ciężarowego, obrażeń doznał jeden z kierujących jednośladem. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11, w Lutczy, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych informacji wynika, że 46-latek kierujący motocyklem marki BMW, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na drugi motocykl marki BMW, którym kierował 43-letni mężczyzna. W wyniku tego, 43-letni motocyklista zjechał na przeciwny pas i uderzył w ciężarową Scanię.

Ranny został 43-latek kierujący jednośladem, mężczyzna trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Ustalane są dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 19 odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.30.

źródło: policja.pl