Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

PILNE! Tragiczny wypadek na ważnej drodze w regionie!

Fot. policja.pl

Policjanci z posterunku w Wiązownicy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 56-latek, kierujący dostawczym volkswagenem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z audi, którym kierował 21-letni mieszkaniec Jarosławia. W wyniku zderzenia kierujący audi zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 10, na drodze wojewódzkiej nr 865, na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 56-letni mieszkaniec Stargardu Gdańskiego, kierujący dostawczym volkswagenem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym audi.

W wyniku zderzenia 21-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący audi, zginął na miejscu. Kierujący volkswagenem, 56-letni mieszkaniec Stargardu Gdańskiego został przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że 56-latek był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy z Ryszkowej Woli w kierunku Korzenicy i Nowej Grobli.

źródło: policja.pl