Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

PILNE! Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej! *DROGA ZABLOKOWANA*

Fot. policja.pl

Policjanci mieleckiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec na trasie relacji Mielec-Tarnów. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 85-letni mężczyzna kierujący volkswagenem.

Do wypadku doszło dzisiaj, po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec, na drodze wojewódzkiej nr 984, relacji Mielec-Tarnów. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Tarnowa, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego.

W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, które trafiły do szpitala. Niestety 85-letni kierujący volkswagenem, w wyniku doznanych obrażeń, poniósł śmierć. Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka nr 984 w miejscu wypadku jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

źródło: policja.pl