Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

PILNE! 8-latka potrącona przez samochód!

Zdjęcie ilustracyjne

PODKAPRACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem 8-letniej dziewczynki. Wczoraj w Pruchniku, nieletnia została potrącona przez nadjeżdżające audi. Dziecko trafiło do szpitala, na szczęście nie doznało poważnych obrażeń.

Wczoraj około godz. 14.30 dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na ul. Markiewicza w Pruchniku. Skierowani na miejsce policjanci z komisariatu w Pruchniku wstępnie ustalili, że 8-letnia dziewczynka wtargnęła na jezdnię tuż pod nadjeżdżające audi. Kierujący tym pojazdem 23-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, w ostatniej chwili zauważył wbiegające na jezdnię dziecko, lecz nie zdołał go ominąć.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznała nie były poważne. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl