Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Piłka nożna. PGE sponsorem podkarpackiego III-ligowca

Działalność na rzecz polskiej kultury i polskiego sportu to ważny aspekt pozabiznesowej aktywności PGE. Stal Stalowa Wola to rozpoznawalna marka piłkarska na Podkarpaciu, a współpraca z klubem stwarza potencjał do umacniania pozycji marki PGE na tym terenie – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Jestem pewien, że rozpoczęta współpraca będzie służyć zarówno wzmacnianiu wizerunku Grupy PGE, dając jednocześnie klubowi szansę na realizację celów pierwszego zespołu oraz szkolenie dzieci i młodzieży ze Stalowej Woli i regionu. Mamy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem będziemy odnosić sukcesy sportowe i organizacyjne oraz dostarczać wielu sportowych emocji kibicom Stali Stalowa Wola – podkreśla Grzegorz Czajka, prezes zarządu Stal Stalowa Wola.

Celem klubu na sezon 2021/22 będzie awans do II ligi. Logo partnera strategicznego klubu, PGE Polskiej Grupy Energetycznej, największego w Polsce wytwórcy energii elektrycznej i ciepła, znajdzie się na strojach meczowych zawodników oraz obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Grupa PGE od wielu lat aktywnie włącza się w inicjatywy sportowe na najwyższym poziomie. PGE jest sponsorem największych i najlepszych krajowych drużyn z różnych dyscyplin sportowych. Oprócz sponsoringu zawodowego, PGE wspiera także sport dzieci i młodzieży w regionach, gdzie prowadzi swoją działalność.

(ip)