Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Pijany Ukrainiec pobił 61-latka i ukradł mu samochód!

Fot. policja.pl

Policjanci zatrzymali 40-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o rozbój i jazdę po alkoholu. Mężczyzna pobił 61-letniego mieszkańca Przemyśla i ukradł mu samochód. Wsiadł za kierownicę mercedesa mając blisko 2 promile alkoholu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 40-latka środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy aresztu.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci zaczęli szukać napastnika. Na ul. Słowackiego w Przemyślu, funkcjonariusze z II Rewiru Dzielnicowych komendy miejskiej, zatrzymali 40-latka, który kierował skradzionym samochodem. Dodatkowo podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Obywatel Ukrainy usłyszał zarzut rozboju i jazdy po alkoholu. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Przemyślu przychylił się do wniosku Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Przemyślu i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

źródło: policja.pl