Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Pijany pieszy wszedł pod samochód na drodze relacji Rzeszów – Kolbuszowa

Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj w nocy na miejscu potrącenia pieszego, do którego doszło w Widełce na drodze krajowej nr 9. 46-letni pieszy z urazem nogi trafił do szpitala. Badanie wykazało, że miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 2, w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów?Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pod jadący w kierunku Kolbuszowej samochód osobowy marki Volkswagen wszedł mężczyzna, który prawdopodobnie chciał przejść na drugą stronę. 46-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. 20-latek kierujący volkswagenem nie odniósł obrażeń i był trzeźwy.

Reklama: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczącego w nim samochodu. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Źródło: Policja