Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nykiel: Nie jestem zwolennikiem przykręcania śruby, tylko porozumienia na dobrych warunkach

Zdjęcie ilustracyjne

Nykiel: Nie jestem zwolennikiem przykręcania śruby, tylko porozumienia na dobrych warunkach

„Myślę, że Donald Tusk wie, co zrobić. Nie wiem co zrobi Donald Tusk. Ale wiem, że jest jednym z wytrawniejszych polityków i będzie wiedział co zrobić (…). Nie jestem zwolennikiem dokręcania śruby, tylko porozumienia na dobrych warunkach” – mówiła o ewentualnych przetasowaniach w  koalicji rządowej po wyborach Mirosława Nykiel, posłanka Koalicji Obywatelskiej, wybrana do Parlamentu Europejskiego w Porannej rozmowie w RMF FM.

„Elektorat wybrał odpowiednio. Trzeba się zastanowić, dokonać refleksji (…). Hołownia, Kosiniak-Kamysz usiądą,  przegadają i znajdą dobre wyjście . To jest ich odpowiedzialność” – dodała.

Pytana o to, dlaczego Łukasz Kohut zdobył więcej głosów odpowiedziała: „Bo był europosłem.(..)  Większa rozpoznawalność. Wszystkie media go promowały. A ja regionalny polityk. Zawsze byłam i czynię to sobie za zaszczyt,  bardziej regionalnym politykiem, mniej miałam czasu na bieganie do mediów” – mówiła w RMF FM.

źródło: rmf24.pl