Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nowy trener Stali Rzeszów. ?Celem awans do II ligi?

 

RZESZÓW. Zakończył się proces poszukiwania nowego trenera dla Stali Rzeszów. Od 1 stycznia przyszłego roku funkcję szkoleniowca zespołu z H69 będzie pełnił dotychczasowy trener KSZO Ostrowca Świętokrzyskiego. Tadeusz Krawiec, bo właśnie o nim mowa, ma za cel wprowadzić rzeszowską Stal do II ligi rozgrywek.

Trener Krawiec ma za zadanie tak przebudować zespół, by grał on o wiele skuteczniej, aniżeli miało to miejsce w rundzie jesiennej. Naszym celem nadal jest awans do II ligi. Uważamy, że straty poniesiona do lidera jesteśmy w stanie odrobić podczas sesji rewanżowej ? powiedział Wiesław Puterla prezes Stal Rzeszów S.A.

Doświadczenie i wyzwanie

Tadeusz Krawiec urodził się w 1974 roku. W swojej karierze piłkarskiej grał m.in. dla Stali Stalowa Wola, Orlęt Dęblin oraz RKS Radomsko. Kariera trenerska Krawca rozpoczęła się w 2010 roku. Jako szkoleniowiec przyczynił się do dobrych wyników sportowych, zespołów które trenował zdobywając m.in. Puchar Polski na szczeblu okręgowym. W tym sezonie trenował KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, czyli zespół z tej samej ligi w której gra Stal i Resovia.

Przed szkoleniowcem nie lada wyzwanie. Rzeszowski zespół w rundzie jesiennej nie był skuteczny. Mimo, że tworzył ciekawe sytuacje bramkowe, to bardzo często nie mógł zamienić ich na gola. Z pewnością wysiłki nowego trenera będą skierowane nie tylko na ustawienie i zmotywowanie aktualnego składu biało ?niebieskich, ale także na poszukiwanie odpowiedniego wzmocnienia w ataku.