Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nowy prezes Stali Rzeszów! ?Celem kontynuacja budowy silnego organizacyjnie i finansowo klubu w Rzeszowie?

RZESZÓW. Rafał Kalisz został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Stali Rzeszów S.A. Zastąpił na nim Wiesława Puterlę, który pozostaje w klubie i będzie pełnił w nim inną rolę ? poinformowała w specjalnym  komunikacie Stal Rzeszów.

Rafał Kalisz to absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od początku swojej kariery związany z FIBRAIN (daw. ELMAT). Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa firmy FIBRAIN oraz Wiceprezesa firmy ZEMEW. Przez lata pracy odpowiedzialny był za kreowanie pomysłów i ich realizację przy wykorzystaniu funduszy unijnych, opiekę nad kluczowymi klientami firmy, usprawnianie procesów funkcjonowania przedsiębiorstwa, ustalania planów sprzedaży i realizację celów działu sprzedaży.

Obecnie zajmuje się wyznaczaniem wizji rozwoju firmy, bieżącym zarządzaniem całością grupy i nadzorem działów sprzedaży oraz działów strategicznych firmy. Jest także autorem wielu analiz i artykułów techniczno-ekonomicznych dotyczących rozwoju nowych Systemów Światłowodowych. Uczestnik wielu paneli eksperckich zarówno w Polsce jaki i zagranicą.

– Naszym celem kontynuacja budowy silnego organizacyjnie i finansowo klubu w Rzeszowie. Cel na ten sezon pozostaje niezmienny, nadal walczymy o awans do II ligi. Dziękuję Panu Wiesławowi Puterli za dotychczasowe zaangażowanie. Liczę na dalszą owocną współpracę zarówno z Nim jak i z pozostałymi Sponsorami Stali Rzeszów S.A. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować to co sobie założyliśmy – powiedział Rafał Kalisz.

Źródło: Stal Rzeszów

Czytaj także – Derby Rzeszowa odwołane! Znamy przyczynę i wstępny termin rozegrania meczu