Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowatorskie zajęcia karate dla osób niedowidzących i niewidomych w Rzeszowie

Fot. Akademia Sportu Chikara

RZESZÓW. Akademia Sportu Chikara z siedziba przy ul. Hanasiewicza 10 w Rzeszowie podpisała oficjalna umowę z PZN w Rzeszowie na prowadzenie nowatorskich zajęć karate dla osób niedowidzących i niewidomych.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, nabór jest ciągły i bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych.Zajecia Odbywają się w soboty pomiędzy godz 10-12 i prowadzone są przez sensei Piotra Ramota, stopień 2 Dan, który posiada już długoletnie doświadczenie w treningach z osobami z rożnymi rodzajami niepełnosprawności, osobami dorosłymi jak i dziećmi już od 3 roku życia ? mówi Piotr Ramot z Akademii Sportu Chikara w Rzeszowie.

Akademia funkcjonuje prawie 3 lata a od momentu stworzenia stacjonarnego DOJO przy ul. Hanasiewicza 10, podejmuje wiele wyzwań mających na celu propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.