Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowa filia Miejskiej Biblioteki w Rzeszowie. Kiedy i gdzie otwarcie?

RZESZÓW. Nowa filia WiMBP w Rzeszowie zostanie otworzona już jutro. Z tej okazji zaplanowano dzień otwarty.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie otwiera filię nr 13. Będzie ona mieściła się na Osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Iwonickiej 38 w Rzeszowie.

Otwarcie Biblioteki zaplanowano na dzień 3 listopada br. na godz. 10. W tym dniu odbędzie się ?dzień otwarty? filii nr 13. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla osób, które zechcą odwiedzić bibliotekę. Szczegółowe informacje organizacyjne o dniu otwartym, w tym kwestia rezerwacji miejsc dla grup zorganizowanych są dostępne na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Biblioteka zaprasza do swojej nowej placówki osoby, w każdym wieku. Zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe będą mogły się zapisać. Dzięki czemu w zasięgu każdego czytelnika będą książki, audiobooki oraz filmy.

Godziny pracy nowej filii

poniedziałek – biblioteka nieczynna
wtorek 10.00-18.00
środa 11.00-19.00
czwartek 10.00-18.00
piątek 10.00-18.00
sobota 10.00-15.00