Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowa Biedronka na Podkarpaciu. Kiedy i gdzie otwarcie?

Fot. Biedronka

PODKARPACIE. Już w czwartek, 30 czerwca bieżącego roku, mieszkańcy Wielopola Skrzyńskiego będą mogli zrobić zakupy w nowym sklepie mieszczącym się pod adresem Wielopole Skrzyńskie 424a. Placówka została dostosowana do najwyższego standardu obowiązującego w sieci Biedronka w koncepcie 3.0. Na klientów czekać będzie m.in. pełna specjałów lada tradycyjna. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy wyjątkowe promocje i atrakcje.

W sklepie w Wielopolu Skrzyńskim pojawią się m.in. 3 kasy samoobsługowe oraz 4 kasy tradycyjne. Dla komfortu klientów placówka została podzielona na wygodne strefy: owoców, warzyw, świeżego pieczywa, kosmetyków czy strefę z produktami promocyjnymi. W placówce zastosowane zostały również rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze działające w oparciu o gaz CO2. Placówka posiada m.in. ladę mięsną, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę. Zakupy będzie można robić w komfortowych warunkach w sali sprzedaży o powierzchni 750 m2.

Sprawdź także: duże promocje na cukier i masło w Biedronce!

„Sieć sklepów Biedronka stale się powiększa. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Wielopola Skrzyńskiego będą często zaglądać do nowego sklepu, gdzie będą czekać na nich atrakcyjne oferty. Cieszymy się z zaufania, jakim jesteśmy obdarzani, dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów” Michal Salamon, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Z okazji otwarcia nowego sklepu Biedronka przygotowała szczególne promocje. Klienci będą mogli kupić m.in. schab bez kości w cenie 12,99 zł za kilogram czy pomidory malinowe w cenie 3,99 zł za kilogram. Na klientów będą czekać także promocje na artykuły przemysłowe i tekstylia (rabat w wysokości 30% przy zakupie minimum dwóch produktów). Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 49 zł (z kartą Moja Biedronka), będą mogli odebrać przy kasie książkę kucharską za 1 grosz.

W dniu otwarcia klientów powita również maskotka Biedronki z balonami oraz hostessa, częstująca lodami Marletto. Klienci będą mogli degustować produkty z lady tradycyjnej. Na miejscu pojawi się  też Berlinkowóz, gdzie serwowane będą hot dogi. Na klientów czekać będą również gry i zabawy, a wszystko przy wyjątkowej oprawie muzycznej.

Placówka w Wielopolu Skrzyńskim 424a będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:00, zaś w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Na zmotoryzowanych klientów czeka 35 miejsc parkingowych, w tym dwa dla osób z niepełnosprawnością.

(ip)