Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowa aplikacja do zakupu biletów MPK w Rzeszowie!

RZESZÓW. Firma GoPay razem z rzeszowskim Zarządem Transportu Miejskiego od 1 grudnia br. uruchomiła możliwość zakupu biletów 1-przejazdowych, 60-minutowych oraz 24-godzinnych poprzez aplikację mobilną. Od tego momentu każdy pasażer będzie mógł w dowolnym miejscu i porze dokonać zakupu biletu, który uprawnia do przejazdu komunikacją miejską.

Jak pobrać aplikację?

?Nasz system pozwala zaoszczędzić czas Pasażerów, dla wygody wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązanie umożliwiające zakup kilku biletów w aplikacji, z możliwością skasowania w dowolnym terminie przed przejazdem. Dodatkowo aplikacja nie wymaga rejestracji i jest całkowicie darmowa. Aplikacja jest możliwa do pobrania w sklepie Google Play, App Store, Windows Phone oraz na naszej stronie internetowej www.gopay24.pl ? ? mówi Robert Pietras ? GoPay Sp. z o.o.