Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nietrzeźwy 17-letni mieszkaniec gminy Boguchwała spowodował kolizję

Fot. Policja

RZESZÓW. Niemal promil alkoholu w organizmie wykazało badanie u 17-letniego kierowcy, który spowodował kolizję. Kierując volkswagenem stracił panowanie nad samochodem uderzył w krawężnik, a następnie wpadł do rowu, nie miał prawa jazdy. Oprócz niego w samochodzie jechało jeszcze czworo niepełnoletnich pasażerów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Wczoraj około godz. 00.20 policjanci interweniowali w Nosówce, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci kierujący volkswagenem, 17-letni mieszkaniec gminy Boguchwała jadąc w kierunku Rzeszowa zjechał na lewą stronę jezdni, uderzył w krawężnik, a następnie wpadł do rowu po prawej stronie drogi.

Sprawdź także: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?

Okazało się, że 17-latek jest nietrzeźwy, badanie wykazało u niego 0,9 promila. Kierujący nie miał również prawa jazdy. Oprócz niego w samochodzie jechały 4 osoby, w wieku 17 i 16 lat. Wszyscy to mieszkańcy gminy Boguchwała. Po zdarzeniu pasażerowie wrócili ze swoimi opiekunami do domu. Poza kierującym wszyscy byli trzeźwi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Kierującemu grozi teraz odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowane wykroczenia.

Źródło: Policja