Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nie żyje Dominika Pośpieszyńska-Mordalska! Policjantka miała 34 lata

Fot. policja.pl

KRAJ. 1 maja dotarła do nas smutna wiadomość. Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie zmarła nasza koleżanka aspirant Dominika Pośpieszyńska-Mordalska – informuje Komenda Policji w Zgierzu.

Miała zaledwie 34 lata. Pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół. W szeregi Policji wstąpiła w 2008 roku. P. o. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Maciej Klepacki, w imieniu policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłej składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

W naszej pamięci zapisała się jako sumienna, życzliwa i pogodna policjantka. Była oddana służbie, zawsze blisko ludzi. Swoim uśmiechem pomimo ciężkiej choroby potrafiła nas zarazić pozytywną energią. Była koleżanką w niebieskim mundurze teraz stała się naszym niebieskim aniołem – informuje Policja.

źródło: policja.pl