Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Nie żyje Czesława Kurasz!

PODKARPACIE. Nie żyje Czesława Kurasz

Ta smutna wiadomość dotarła do mnie dzisiaj. Jeszcze trzy tygodnie temu rozmawiałem z Panią Czesława, pełen podziwu dla Jej energii, kreatywności, chęci niesienia pomocy potrzebującym. Pani Czesława była przez lata filarem Fundacji pracującej na rzecz sanockiego szpitala, tworzyła doskonałą atmosferę wokół Powiatowego Centrum Wolontariatu, niwelując bariery miedzy pokoleniami. Jej uśmiech, dobroć zaangażowanie w sprawy seniorów i osób chorych są – zwłaszcza dziś, kiedy nie ma Jej wśród nas – wartością fundamentalną dla naszej lokalnej społeczności – napisał na Facebooku Tomasz Matuszewski, burmistrz Miasta Sanoka.

Była osobą, która łączyła, odsuwała przeszkody w relacjach między ludźmi. Była człowiekiem – instytucją, wzbudzała szacunek i podziw. Uczyła nas, jak nie być obojętnym na ludzkie nieszczęście, ale też – jak cieszyć się życiem i czerpać z niego to, co dobre i mądre. 𝑹𝒐𝒅𝒛𝒊𝒏𝒊𝒆 𝒊 𝒃𝒍𝒊𝒔𝒌𝒊𝒎 𝒁𝒎𝒂𝒓ł𝒆𝒋 𝒔𝒌ł𝒂𝒅𝒂𝒎 𝒅𝒛𝒊𝒔́ 𝒘𝒚𝒓𝒂𝒛𝒚 𝒈ł𝒆̨𝒃𝒐𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 𝒘𝒔𝒑𝒐́ł𝒄𝒛𝒖𝒄𝒊𝒂 – czytamy dalej.

Fot. facebook.com