Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Najpopularniejszy stolarz w kraju wystąpi w podrzeszowskiej Jasionce

Fot. Materiały prasowe

Dariusz Wardziak – najpopularniejszy stolarz w kraju, gwiazda telewizji HGTV Polska i prawa ręka Doroty Szelągowskiej, wystąpi 15 marca w podrzeszowskiej Jasionce podczas targów Home & Garden w strefie Targów Aranżacji Wnętrz Home Design.

BEZPŁATNE WARSZTATY

Darek Stolarz poprowadzi bezpłatne warsztaty dla wszystkich gości targów Home & Garden. W programie znajdą się dwie sesje warsztatowe. Przed południem, odbędzie się pokaz samodzielnego konstruowania ogrodowych mebli. Po południu, Darek Stolarz zaprezentuje pomysł na stworzenie pikowanego zagłówka do łóżka, który niejednokrotnie tworzył wraz z Dorotą Szelągowską w jej popularnych programach telewizyjnych.

SPOTKANIE Z FANAMI

Po zakończonych warsztatach nie zabraknie również czasu na rozmowę z Darkiem Stolarzem, autografy i wspólne zdjęcia. Fani wnętrzarskich programów z udziałem Dariusza Wardziaka z pewnością znajdą niejeden temat do rozmowy z Gwiazdą targów Home & Garden.

O TARGACH:

W dniach 14 i 15 marca 2020 r. III edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN oraz III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO stworzy jeden blok tematyczny dedykowany wszystkim fanom zarówno pięknych wnętrz, jak i ogrodów. Remontujesz mieszkanie? Aranżujesz ogród? Przyjdź do G2A Arena na HOME & GARDEN!

www.g2aarena.pl/wydarzenie/home-garden/

BILETY: https://bit.ly/2FUDT9L
ZAPISY NA WARSZTATY: https://bit.ly/364SrOy

(ip)