Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nadchodzi wielka premiera MONOPOLY edycja Rzeszów!

Fot. rzeszow.pl

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę (19 października) mieszkańcy Rzeszowa będą mogli zobaczyć, jakie miejsca znalazły się w rzeszowskiej edycji kultowej gry MONOPOLY. W trakcie oficjalnej premiery, która odbędzie się w CH Millenium Hall nastąpi odsłonięcie wielkoformatowej planszy połączone z licznymi atrakcjami oraz konkursami, które przygotowali organizatorzy oraz partnerzy wydarzenia.

Impreza stanowi podsumowanie ponad półrocznej pracy nad rzeszowską edycją gry. Zaangażowało się w nią wielu partnerów, a także szkoły podstawowe. Jedna z nich znalazła się na planszy dzięki zwycięstwu w konkursie „Nasze pole na planszy” organizowanym wiosną przez Urząd Miasta Rzeszowa oraz Winning Moves International – właściciela marki MONOPOLY.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12 częścią oficjalną, w trakcie której głos zabierze m.in. Prezydent Miasta Rzeszowa, Tadeusz Ferenc oraz gospodarz wydarzenia – Marta Półtorak. Kilkanaście minut później partnerzy rzeszowskiej edycji gry uroczyście odsłonią wielkoformatową planszę. Znalazły się na niej najbardziej rozpoznawalne zabytki, obiekty oraz firmy działające na terenie Rzeszowa. Pomysłodawcą nietypowej formy promocji jest rzeszowski Urząd Miasta.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla przybyłych na premierę gości liczne atrakcje oraz konkursy. Jedną z nich będą rozgrywki prowadzone na wielkoformatowej planszy, w których będą mogli wziąć udział najmłodsi. Dodatkowo na zwycięzców konkursów czekają egzemplarze MONOPOLY edycja Rzeszów.

źródło: rzeszow.pl