Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Motocyklista jechał z prędkością 127 km/h! Stracił prawo jazdy

Fot. policja.pl

Mandatem w wysokości 2000 zł i 14 punktami karnymi zakończyła się niebezpieczna jazda motocyklisty. 25-latek, jechał przez gminę Pysznica z prędkością 127 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów drogowych.

W środę po godz.19, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Suzuki, który przekroczył prędkość o 77 km/h. 25-latek jechał przez Pysznicę z prędkością 127 km/h.

Konsekwencją nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy była grzywna w wysokości 2000 zł i 14 punktów karnych. Mężczyzna stracił również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policja apeluje o rozsądek na drodze. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość i brawura są najczęstszymi przyczynami wypadków i kolizji drogowych, dlatego funkcjonariusze w sposób szczególny zwracają uwagę na tego typu wykroczenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: policja.pl