Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Mecz U-20 Polska – Portugalia w Rzeszowie. Wstęp bezpłatny!

RZESZÓW. 9 września 2019 r. o godz. 15 na Stadionie Miejskim STAL w Rzeszowie (ul. Hetmańska 69) odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Decyzją Zarządu Podkarpackiego ZPN na to spotkanie będzie wstęp wolny. Ze względu na wymogi Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz, będzie musiał posiadać bilet.

Został uruchomiony specjalny adres mailowy: bilety@podkarpackizpn.pl, na który należy zgłaszać zapotrzebowanie na bilety. W treści wiadomości prosimy o podanie: liczby sztuk, imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adres mailowy osoby odpowiedzialnej za zamówienie – informuje organizator.

Fot. Materiały organizatorów

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez pracownika Związku wiadomością zwrotną. Wydrukowane bilety będą do odbioru w siedzibie Związku (ul. Ks. Jałowego 6A), o terminie odbioru zainteresowani zostaną poinformowani w kolejnej wiadomości mailowej.

źródło: rzeszow.pl