Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Łukasz Różański vs Alen Babić już 22 kwietnia w Jasionce! Gdzie oglądać?

Fot. facebook.com Łukasz Różański

JASIONKA. Po prawie dwóch latach przerwy do ringu wraca 37-letni Łukasz Różański. Bokser Stali Rzeszów powalczy w Rzeszowie o tytuł zawodowego mistrza świata federacji WBC z 33-letnim Chorwatem Alenem Babiciem.

Łukasz do batalii o pas prestiżowej federacji, w kategorii wagowej bridger, przygotowywał się od ponad roku. Ze zniecierpliwieniem oczekujemy, aż Panowie pojawią się na ringu. Właśnie pojawił się spot reklamowy walki, który robi wrażenie, podobnie jak dokonania Łukasza Różańskiego. Twórcą produkcji jest reżyser Łukasz Róg, który rozpoczął współpracę ze Stalą Rzeszów (a dokładnie z jej prezesem Rafałem Kaliszem).

Video – starcie bokserów na ringu w Rzeszowie już 22 kwietnia o godz. 18:00 – hala G2A Arena w Jasionce. Bilety na wydarzenie na ebilet.pl. Transmisja odbędzie się w Polsce na TVP Sport, zaś w skali międzynarodowej na Sky Sports – https://www.badlefthook.com/2023/3/15/23641499/sky-sports-air-alen-babic-vs-lukasz-rozanski-bridgerweight-title-fight-april-22-boxing-nws-2023.