Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Dynów na lata 2017-2023 został uchwalony

DYNÓW. W związku z planowaną kontynuacją procesu rewitalizacji miasto Dynów opracowało Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Dynów na lata 2017?2023. Jest on zgodny z wytycznymi w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014?2020.

1 marca br. Rada Miasta Dynów podjęła uchwałę  w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Dynów na lata 2017-2023.

Program ten będzie stanowił podstawę do podjęcia kompleksowych działań rewitalizacyjnych na zdegradowanym obszarze miasta wymagającym szczególnego wsparcia. Ponadto umożliwi efektywne pozyskiwanie dofinansowania projektów ze środków Unii Europejskiej w obecnej perspektywie finansowej. Zaplanowane do realizacji projekty w ramach ww. dokumentu przyczynią się do pobudzenia aktywności społecznej mieszkańców, przywrócenia estetyki i ładu przestrzennego, ochrony środowiska naturalnego, a tym samym poprawy jakości życia społeczności lokalnej ? poinformował Urząd Miejski w Dynowie.

Źródło: dynow.pl