Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Kraj: 44-latek bił, groził i kradł auta! Sceny jak z GTA

44-latek bił, groził i kradł auta. Sceny jak z GTA na ulicach Olsztyna

Za 12 czynów zabronionych odpowie 44-letni mężczyzna, który na ulicach Olsztyna groził kierowcom, zabierał ich auta, a co najmniej jedną osobę pobił i okradł. Został zatrzymany po pościgu na terenie Ostródy.

Wszystko zaczęło się we wtorek późnym popołudniem koło jednego z hoteli w Olsztynie. Tam 44-latek zabrał kierowcy jego samochód. W sumie, przez kilkadziesiąt minut, czterokrotnie zabierał samochody różnym kierowcom. Stosował przy tym groźby karalne, co najmniej jedną z osób miał pobić i dokonać rozboju.

W czasie jazdy cudzymi samochodami 44-latek nie stosował się do przepisów ruchu drogowego, doprowadził do kilku kolizji. Wiadomo, że mężczyzna postanowił pojechać do Ostródy. Niewykluczone, że na tej trasie doszło do którejś ze wspomnianych „zamian” auta. 44-latek został zatrzymany w Ostródzie po policyjnym pościgu.

Auto, którym jechał, rozbiło się, a mężczyzna trafił do szpitala.

Więcej informacji na RMF24.pl