Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Kowalski: Mam nadzieję, że wkrótce Suwerenna Polska będzie w PiS. Jestem zwolennikiem, by do PiS dołączyli też narodowcy

Kowalski: Mam nadzieję, że wkrótce Suwerenna Polska będzie w PiS. Jestem zwolennikiem, by do PiS dołączyli też narodowcy

„Suwerenna Polska jest środowiskiem ideowych ludzi. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy będą w jednej partii, Prawie i Sprawiedliwości. To jest jedyna formuła na wygranie wyborów z koalicją 13 grudnia. Jedność i jeszcze raz jedność” – powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Janusz Kowalski.

Zapytany czy Patryk Jaki pod nieobecność Zbigniewa Ziobry roztrwonił potencjał Suwerennej Polski, Kowalski odpowiedział: „Nie ma Suwerennej Polski bez Zbigniewa Ziobro. Suwerenna Polska to Zbigniew Ziobro (…) Jestem przekonany, że dzisiaj Ziobro jest zwolennikiem tego, aby – przy tej skali bezprawia, przy tej skali ataków polskiego państwa, którym rządzi koalicja 13 grudnia – iść w kierunku jedności całego obozu i środowisk prawicowych”.

„Nie ukrywam, że jestem zwolennikiem tego, żeby część narodowców z Ruchu Narodowego przeszła do PiS. Części narodowców zaczyna przeszkadzać polityka Krzysztofa Bosaka, który mruga do Donalda Tuska” – powiedział Kowalski.

źródło: rmf24.pl