Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Koncert plenerowy Kamila Bednarka. Są jeszcze dostępne bilety!

Fot. Materiały partnera

20 sierpnia 2021 o godz. 20:00 w Przemyślu – Zamek Kazimierzowski, Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej wystąpi Kamil Bednarek.

KUP BILET

Informacje organizatora:

Po raz pierwszy w Przemyślu – Kamil Bednarek! Koncert plenerowy – Zamek Kazimierzowski – Przemyśl. Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Przeżyj to i kup bilet na koncert!Odkąd Kamil Bednarek pojawił się w muzycznym talent show „Mam talent!”, stało się jasne, że moda na muzykę reggae w Polsce właśnie się rozpoczęła. Założyciel Star Guard Muffin zachwycił jury swoim głosem, autorskimi aranżacjami i indywidualnym podejściem do muzyki. Jego debiutancki krążek „Jestem…” osiągnął status diamentowego, kolejne z miejsca pokryły się platyną i złotem. Artysta pozostaje wierny jamajskim brzmieniom, chociaż w jego utworach znajdziemy też typowo popowe ballady. Koncerty Bednarka gromadzą fanów reggae i dancehallu, jak również miłośników jego ciepłego, przyjemnego głosu.Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa – polski wokalista, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem.Zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin w 2008 roku w rodzinnym Brzegu poprzedzając występ EastWest Rockers. Rok później, w 2009 roku po kilku wygranych przeglądach muzycznych, ukazał się debiutancki minialbum formacji Ziemia Obiecana. Materiał został wydany samodzielnie przez zespół.

W 2010 roku Kamil Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN, gdzie zdobył 2. miejsce na podium show. 19 listopada razem z zespołem wydał debiutancką, multiplatynową płytę „Szanuj:, która trafiła na sam szczyt listy bestsellerów płytowych OLiS. W kwietniu 2011 grupa pojechała na Jamajkę, gdzie zarejestrowała minialbum Jamaican Trip, wydany 24 czerwca. Tego samego roku zespół wystąpił na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaprezentował przebój Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.W 2012 roku wokalista wziął udział w programie telewizyjnym „Bitwa na głosy”. W międzyczasie zespół Star Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Mimo to wokalista zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu Bednarek. 28 listopada 2012 roku ukazał się pierwszy album formacji zatytułowany Jestem…, z przebojami „Cisza” czy „Chodź ucieknijmy”, który trafił na 1. miejsce listy OLiS i uzyskał status diamentowej płyty]. 29 maja 2015 roku na rynek trafił drugi studyjny album zespołu, Oddycham, promowany przebojem „Chwile jak te”. Płyta osiągnęła status platynowej.