Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Komputery Apple Mac — jak wybrać najlepszy model MacBook Pro?

Materiały prasowe

Komputery Apple wyróżniają się doskonałymi parametrami i niedoścignionym designem. Nic więc dziwnego, że uważane są za sprzęt klasy premium. Ich niezawodność sprawia, że są inwestycją na lata. Ty też myślisz o tym, by kupić laptop Apple? Zobacz więc, który model z serii Pro będzie najlepszy dla Ciebie!

Komputer Apple MacBook Pro — dla kogo? 

Laptopy Apple podzielić można na dwie grupy, czyli te z serii MacBook Air oraz Pro. Pierwsze są urządzeniami podstawowymi. To świetne komputery do zadań codziennych oraz do nauki. Seria Pro powstała natomiast z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oraz osobach, które potrzebują niezawodnego urządzenia do użytku profesjonalnego. Te laptopy fenomenalnie radzą sobie nawet z najbardziej obciążającymi programami i zadaniami. Doskonale sprawdzają się więc tym samym do tworzenia muzyki, grafiki komputerowej, montażu, czy też fotografii. Jest to więc idealny komputer do pracy. MacBooki Pro doskonale sprawdzają się także do gier.

Dużą zaletą laptopów z serii Pro jest także bardzo długa praca baterii. Dzięki temu nigdy nie zawodzą i to nawet w długiej podróży. Maksymalna wydajność, szybki dysk SSD, obszerna pamięć. Co tu dużo mówić? To fantastyczny wybór dla każdego, kto szuka najlepszego sprzętu.

Laptopy Apple MacBook Pro — modele 

Na rynku jest obecnie kilka modeli MacBooka Pro. Najlepiej postaw na MacBooka Pro 13,14 lub 16. Choć każdy z nich prezentuje najwyższą jakość, to jednak różnią się one między sobą pod kilkoma względami. Który model będzie najlepszy dla Ciebie? MacBook Pro 13 w kilku wariantach znajdziesz na https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-pro/macbook-pro-13-76.html. To najmniejszy z wymienionych tu modeli. Jednak bez wątpienia spełni on wymagania każdego użytkownika, który chce otrzymać bardzo wysoką jakość, przy dość niskiej cenie.

MacBook Pro 14 oferuje jeszcze lepsze parametry. Wyposażony jest też w najnowszy procesor Apple M1 Pro lub Apple M1 Max. Oferuje maksymalną wydajność i jest niezwykle szybki. Na https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-pro/macbook-pro-14-365.html dostępny jest w kilku wersjach. A jeśli interesuje Cię to, co rynek ma do zaoferowania najlepszego, to nie zastanawiaj się i kup na https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-pro/macbook-pro-16-78.html MacBook Pro 16. To komputer, który nie ma żadnych wad! I choć na pierwszy rzut oka, jest on pod wieloma względami podobny do modelu MacBook Pro 14, to jednak daje on jeszcze więcej możliwości.

artykuł sponsorowany