Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kolizja w Rzeszowie. Policja szuka świadków!

Fot. Policja

RZESZÓW. Policjanci poszukują świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek 12 marca 2018 roku, około godziny 14.30 w Rzeszowie na rondzie Kuronia, na wysokości ul. Rzecha.

Nieustalony kierujący samochodem marki Volkswagen Passat B5 w kolorze granatowym, jadąc wewnętrznym pasem ruchu ronda Kuronia, podczas zmiany kierunku jazdy to jest skręcając w ul. Rzecha, uderzył w samochód marki Hyundai I30 poruszający się zewnętrznym pasem ruchu ronda Kuronia i nie zatrzymując się odjechał w kierunku ulicy Ciepłowniczej. W wyniku kolizji uszkodzony został pojazd marki Hyundai I30.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Referatem ds Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11 pokój nr 7, tel. 017/ 858 3453 lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 997.    

Źródło: Policja