Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kolizja trzech pojazdów na S19!

POWIAT RZESZOWSKI. Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, było przyczyną kolizji trzech pojazdów, do jakiej doszło na drodze S19 w Nienadówce. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Wczoraj, przed godz. 13 dyżurny miejski został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze S19 w miejscowości Nienadówka. Na miejsce zostały skierowane partole z komisariatu w Sokołowie Małopolskim. Mundurowi ustalili, że bezpośrednią przyczyną kolizji z udziałem trzech pojazdów było niezachowanie odległości pomiędzy pojazdami.

Opel astra, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu janowskiego, najechał na tył bmw, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Następnie bmw uderzyło jeszcze w renaulta lagunę, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego. Na szczęście żaden z uczestników nie wymagał pomocy medycznej. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowaną kolizję, kierujący oplem astrą został ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych. Otrzymał też 10 punktów karnych przypisanych do tego wykroczenia. Z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z opla. W miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu.

źródło: policja.pl