Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kolejny mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. 63-latek nie żyje!

Fot. Policja

To już kolejny w ostatnim czasie wypadek z udziałem ciągnika, który przygniótł kierowcę. W sobotę w jednej z miejscowości na terenie gminy Krasiczyn, doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Brylińce zginął 63-letni traktorzysta, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

W sobotę około godziny 12, w miejscowości Brylińce w gminie Krasiczyn doszło do wypadku, w którym zginął 63-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, podczas przewożenia drewna w lesie, ciągnik w czasie jazdy przewrócił się, przygniatając mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń traktorzysta zmarł. Na miejscu pracowali policjanci. Wykonano oględziny i dokumentację fotograficzną. Teraz prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do podobnych zdarzeń doszło w ostatnim czasie w Błażowej oraz Wiśniowej, o czym informowaliśmy na rzeszowskieinfo.pl

Źródło: Policja