Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Kolejny mecz Stali bez trenera. Kto poprowadzi drużynę w sobotę?

RZESZÓW. Stal bez trenera  Bławackiego w dwóch meczach zdobyła tylko 1 punkt. Nadal w drużynie nie ma trenera. Zespół z H69 w sobotę, w meczu z Podhalem Nowym Targ poprowadzą Grzegorz Nalepa i Maciej Seroka.

Nie milkną echa zwolnienia z funkcji trenera Stali Rzeszów Bohdana Bławackiego. Nawet dla zwolenników tego rozwiązania, trudne do przyjęcia jest to, że biało-niebiescy w dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko 1 punkt. Wszystko wskazywało, na to że problemem w drużynie jest Bławacki. Ale dwa ostatnie mecze bez ukraińskiego trenera pokazały, że zawodnicy także powinni uderzyć się w pierś ? mówi osoba związana z klubem.

Nowym trenerem piłkarzy z H69 miał zostać Dariusz Banasik. Szkoleniowiec z doświadczeniem, które powinno, chociaż teoretycznie gwarantować awans do II ligi. Wśród spekulacji pojawiały się także informacje, że Banasik jako osoba która pracowała w Legii Warszawa, na rundę wiosenną ściągnie do Stali kilku zawodników z Legii, którzy nie mieszczą się w składzie stołecznej drużyny. Na chwilę obecną Stal pozostaje nadal bez trenera. Najbardziej prawdopodobny wydaje się być obecnie wariant dokończenia tej części sezonu przez duet trenerski Nalepa ? Seroka. A nowy trener pojawi się dopiero przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego do rundy wiosennej 3 ligi. Czy tak się rzeczywiście stanie? Czas pokaże.