Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kolejne zniżki dla Honorowych Dawców Krwi. Nawet 40%

RZESZÓW. Honorowe oddawanie krwi ma wiele zalet. Jedną z nich są atrakcyjne zniżki, które oferują firmy popierające takie działania. Do akcji ?Dawcom w Darze? dołączyła rzeszowska ?Restauracja Kucharze?.

W potocznym rozumieniu kwestii oddawania krwi mamy na myśli spełnienie ważnego dla społeczeństwa czynu, a także dostanie czekolad w stacji krwiodawstwa. Jednak fakty pokazują, że Honorowy Dawca Krwi może liczyć na znacznie więcej. Czyli na atrakcyjne zniżki u partnerów akcji ?Dawcom w darze?.

Mieszcząca się przy ulicy Krajobrazowej w Rzeszowie restauracja oferuje Honorowym Dawcom Krwi 15% rabatu przez rok od dnia donacji, 30% w dniu donacji oraz 40% w dniu donacji dla dawców płytek na wszystkie dania z karty w lokalu ? poinformowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

Czym jest akcja ?Dawcom w darze??

Początkowo, akcja Dawcom w Darze miała promować równocześnie honorowe krwiodawstwo oraz aktywny styl życia, dlatego wśród uczestników przeważają schroniska górskie i inne obiekty noclegowe oraz sklepy turystyczne. Z czasem, do Akcji zaczęły zgłaszać się firmy o odmiennych profilach, często prowadzone przez samych krwiodawców i stąd ich pozorna przypadkowość ? informują organizatorzy akcji.

Obiekty i firmy uczestniczące w Akcji udzielają od 10 do 30% rabatu wszystkim aktywnym Honorowym Dawcom Krwi. Rabat przyznawany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że od ostatniego pobrania minął nie więcej niż rok ? dodają.