Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Kamień: Tir wjechał w budynek mieszkalny! W budynku przebywały dwie osoby

Fot. Policja

KAMIEŃ. Wczoraj przed północą funkcjonariusze policji interweniowali w Kamieniu, gdzie kierowany przez obywatela Mongolii samochód ciężarowy, zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. W budynku przebywały dwie osoby. Mimo że budynek został w znacznym stopniu uszkodzony nikt nie odniósł obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 23.45, w Kamieniu (powiat rzeszowski). Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym, 38-letni obywatel Mongolii stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drewniany dom. W wyniku zderzenia budynek został w znacznym stopniu uszkodzony. W domu przebywały dwie osoby. Uszkodzeniu uległ również słup energetyczny, co spowodowało uszkodzenie dachu w sąsiednim budynku. Zarówno mieszkańcy budynków jak i kierowca nie odnieśli obrażeń.

38-latek był trzeźwy. Mieszkańcy uszkodzonego domu, noc spędzili u sąsiadów, natomiast samochód ciężarowy został odholowany na parking.

W nocy po zdarzeniu policjanci zabezpieczali budynek przed dostępem osób postronnych. Skalę uszkodzeń oraz czy budynek będzie nadawał się do dalszego użytkowania, oceni nadzór budowlany.

Źródło: Policja