Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Już wkrótce konferencja o innowacyjnych strategiach AAC

RZESZÓW/JASIONKA. 8 listopada br. w G2A Arena w Jasionce odbędzie się konferencja poświęcona wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji i edukacji dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Organizatorami wydarzenia są PSONI Koło w Jarosławiu oraz DKK Development. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają certyfikaty po zakończeniu konferencji. Rejestracja uczestników odbywa się na stronie http://aac.dkk-development.com

Tematem przewodnim konferencji jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych i edukacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną z wykorzystaniem technologii wspomagającej (np. autorskie oprogramowanie, innowacje społeczne, sterowniki, aplikacje komunikacyjne). Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich zainteresowanych stosowaniem u osób mających problemy w porozumiewaniu się innowacyjnych form pracy w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej ? informują organizatorzy.